Soutěžní družstvo mužů

Olšina Kamil

Kamil - strojník - fotka ze žlutočerným dresem je kdy běhal levý proud a v současné době se přeorientovává na strojníka. Jezdí s kamionem a je nezadaný. Je pro každou prdel a akci.

Spodný Petr

Spoďár - naběrač - jak vidí nějakou sukni tak za ní jde jak Monty-jack za sýrem. Je ukecaný jak kecky.

Sedlařík Petr

Petíč - koš - autoelektrikář, už zadaný, nejurýpanější člen družstva. Pořád se dívá co je s mašinou a nikdy není spokojen.

Mucha Marek

Mara - béčkař - přišel k nám nedávno a zapracoval se mezi soutěžní družstvo velice rychle. Při útoku je schopný stáhnout mašinu ze základny. Věčně v dobré náladě jako Kamil, nevynechá jedinou akci a je pro každou prdel. Už zadaný a stal se z něho jeden z tahounů sport. družstva.

Sedlařík Martin

Marťas - rozdělovač - vedoucí sportovního družstva. Tahoun družstva když není na stupních vítězů není s ním řeč.

Dostál Aleš

alias Rádio - pravý proud - mlaďoch který se zapracoval do našeho družstva. Je jako Spoďár sotva vidí babu jde po ní jak monty jack po sýru (nevidí, neslyší)

Sedlařík Vladislav

Ladič - levý i pravý proud - stálý člen soutěžního družstva

alt alt

Výše uvedení jsou zakladním kamenem soutěžního družstva.

Jsou mezi námi i tací, kteří můžou zaskočit na některých postech. Sice s námi moc netrénují, ale občas se k nám připojí, asi jim nějaké to nadšení pro hasičský sport zůstalo.

Peca - Petr Calaba - béčkař

Věrek Zapletal - strojník - občas naběrač